Modada Country

Gizle Bilgi Göster

Modada Country

Samsun Modada Country Mobilya Katalog Çekimi.

Samsun’da Country koltuk ve Country Mobilya üretimi yapan ve Mobid üyesi olan Samsun Modada Mobilya Katalog Çekimi,

 Katalog çekimi konusunda uzmanlaşmış olan Mobius Ajans tarafından yapılmıştır.

Mobius Ajans Türkiye genelinde mobilya katalog çekimleri yapmakta olup reklam tanıtım ürün fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti vermektedir.

Modada Country Mobilya, Modada Samsun, Katalog Çekimi

İnsanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır. Bunun nedeni ise fotoğrafın gerçekliğin en mükemmel benzeri olmasıdır. Reklamın temeli de görselliktir. Bir slogan bile beynimizde bir görüntüye neden olur. Haliyle reklam yapılacak her ne ise onu gösterecek olan da fotoğraftır.Özellikle mobilya katalog çekimi için bunlara dikkat edilmelidir.

Modada Mobilya, Katalog Çekimi, Katalog Çekimleri, Mobilya Katalogu, Mobius Ajans

  • Reklam fotoğrafının ticari hedefleri vardır, asıl olan ‘fotoğraf çekmek değil, fotoğraf yapmaktır.’ Bu yüzden tanıtım fotoğrafı rastlantısal değil kurgusal bir çalışmadır.Tasarlanan görüntüde ürün, fotoğrafçının duygu ve düşünceleri doğrultusunda yeniden üretilir, fotoğrafçının gerçeği ile sunulur.Fotoğrafın gerçeğinde kendi gerçeğini arayan bir de tüketici vardır.Tanıtım fotoğrafçısının amacı tüketicinin bilinçaltı beklentilerine eşlik etmek ve satın alma isteğini uyandırmaktır.Bir reklam fotoğrafına bakış süresi 2 saniyedir.Bu kadar kısa bir zamanda görülen görüntünün tüketiciyi etkilemesi ve akılda kalması gerekir ki ticari başarı yakalanabilsin.Fotoğraf çekmek başlı başına uzmanlık gerektirir. Bu uzmanlığın temeli doğru ifadeli fotoğraf çekimidir. Çünkü insanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır. Bunun nedeni ise fotoğrafın gerçekliğin en mükemmel benzeri olmasıdır. Reklamın temeli de görselliktir. Bir slogan bile beynimizde bir görüntüye neden olur. Haliyle reklam yapılacak her ne ise onu gösterecek olan da fotoğraftır.Görülen , okunana göre daha kolay hatırlanır.Fotoğraf sözün yerini alır ve gerçeğe dönüşür. Çünkü tüketici de ‘çok tüketmek’ değil en iyi olanı tüketmek istiyor.
  • En iyi fotoğrafçılar , katalog çekimi kadrajlarını belirlerken fotoğraflarında bir stil ve tasarım yönü görür , anlar ve  onu geliştirirler.

En gerçekçi halleriyle fotoğrafa yansıtırlar.

Mobilya fotoğrafçılığı hizmetimiz

Yüksek kaliteli Mobilya Fotoğrafçılığı, katalog çekimi her parçanın genel güzelliğini yakalamak, işçiliğin ve kalitenin her ayrıntısını göstermek ve mobilyalarınızı potansiyel müşterilerinize satmak için belirli bir beceri seti ve çok sayıda deneyim gerektirir.