Diyes’s Genç Odası

Gizle Bilgi Göster

Diyes’s Genç Odası

Diyes’s Genç Odası Katalog Çekimi

Katalog çekimi konusunda uzmanlaşmış olan Mobius Ajans tarafından çekilmiştir.

Mobius Ajans Türkiye genelinde mobilya katalog çekimleri yapmakta olup reklam tanıtım ürün fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti vermektedir.

Diyes's Genç Odası Katalog Çekimi

Mobius Ajans Türkiye genelinde reklam tanıtım ürün fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti vermektedir.

Mobius Ajans – Diyes’s Genç Odası Katalog Çekimi

Mobilya fotoğrafçısı tecrübe , birikim ve uzmanlık ile çalışır. Katalog Çekimi başlı başına uzmanlık gerektirir. Bu uzmanlığın temeli doğru ifadeli katalog çekimi olmalıdır. Çünkü insanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır. Bunun nedeni ise fotoğrafın gerçekliğin en mükemmel benzeri olmasıdır. Reklamın temeli de görselliktir. Bir slogan bile beynimizde bir görüntüye neden olur. Haliyle reklam yapılacak her ne ise onu gösterecek olan da fotoğraftır.Özellikle mobilya katalog çekimi için bunlara dikkat edilmelidir.

  • Reklam fotoğrafının ticari hedefleri vardır, asıl olan ‘fotoğraf çekmek değil, fotoğraf yapmaktır.’ Bu yüzden tanıtım fotoğrafı rastlantısal değil kurgusal bir çalışmadır.Tasarlanan görüntüde ürün, fotoğrafçının duygu ve düşünceleri doğrultusunda yeniden üretilir, fotoğrafçının gerçeği ile sunulur.Fotoğrafın gerçeğinde kendi gerçeğini arayan bir de tüketici vardır.Tanıtım fotoğrafçısının amacı tüketicinin bilinçaltı beklentilerine eşlik etmek ve satın alma isteğini uyandırmaktır.Bir reklam fotoğrafına bakış süresi 2 saniyedir.Bu kadar kısa bir zamanda görülen görüntünün tüketiciyi etkilemesi ve akılda kalması gerekir ki ticari başarı yakalanabilsin.Fotoğraf çekmek başlı başına uzmanlık gerektirir. Bu uzmanlığın temeli doğru ifadeli fotoğraf çekimidir. Çünkü insanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır. Bunun nedeni ise fotoğrafın gerçekliğin en mükemmel benzeri olmasıdır. Reklamın temeli de görselliktir. Bir slogan bile beynimizde bir görüntüye neden olur. Haliyle reklam yapılacak her ne ise onu gösterecek olan da fotoğraftır.Görülen , okunana göre daha kolay hatırlanır.Fotoğraf sözün yerini alır ve gerçeğe dönüşür. Çünkü tüketici de ‘çok tüketmek’ değil en iyi olanı tüketmek istiyor.En iyi fotoğrafçılar ,katalog çekimi kadrajlarını belirlerken fotoğraflarında bir stil ve tasarım yönü görür , anlar ve  onu geliştirirler.En gerçekçi halleriyle fotoğrafa yansıtırlar.Diyes’s Genç Odası Mobilya Katalogu, katalog çekimi, samsun, ürün çekimi.Görülen , okunana göre daha kolay hatırlanır.Fotoğraf sözün yerini alır ve gerçeğe dönüşür. Çünkü tüketici de ‘çok tüketmek’ değil en iyi olanı tüketmek istiyor.Diyes’s, Diyes’s Genç Odası, genç odası, Katalog Çekimi, Mobilya Katalogu, Mobius Ajans, Ürün Çekimi
    Diyes's Genç Odası Katalog Çekimi Mobilya Katalogu

    İnsanı en çok etkileyen görsel malzeme fotoğraftır.